KONST / Litografier / Färglitografi 12319041
nr 1231 9041
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, The circus, ej signerad. 31x23
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:59:49
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall